Gumové čluny

Gumové člunynevšední zábava i široké využití

V posledních letech se stále oblíbenější stává aktivní styl života. Nese s sebou zájem o mnohé outdoorové aktivity, zážitky a zábavu. To vše představují gumové čluny. Gumové čluny jsou oblíbené mnoho let, aktuálně zažívají velký boom.

V první řadě jde o nafukovací čluny, které se používají pro sjíždění divokých řek převážně v zahraničí. Splavování řek je jednou z nejpopulárnějších adrenalinových aktivit, divokou jízdu lze zažít zejména na jaře, kdy voda v řekách stoupá kvůli tajícímu sněhu z hor.

Nafukovací čluny se však hodí i pro klidnější aktivity a třeba i relaxační rodinnou dovolenou u moře. S gumovými čluny si vyhrají děti, jsou skvělé pro příjemné opalování na vodní hladině. Propracovanější nafukovací čluny jsou pak doplněny elektromotory. Tyto gumové čluny s elektromotory zpestří dovolenou, nafukovací čluny poháněné elektromotory vám dovolí navštívit i vzdálenější a méně přístupná místa a vyjet si na člunu s rodinou na výlet.

Nafukovací čluny přitom nemusí představovat velkou investici. Nafukovací čluny, lodní motory, stejně jako kajaky či další vybavení pro vodní aktivity se dají bez problémů půjčit. Alternativou je i bazar lodí/bazar člunů, kde plně funkční gumový člun, kajak, lodní motor apod. nakoupíte za výhodné ceny. Bazarů lodí/bazarů člunů je přitom k dispozici celá řada také na internetu. Informace na http://www.sportovni-vyziti.cz/veslovani/ a výhodný nákup na http://www.hawaj.cz/nafukovaci-cluny.html

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*